Yeni Reduced price! 16 Adet Afro Kadın Kafa Anahtarlık Süblimasyon Afro Kafa Şekli Anahtarlık Boşlukları Daha büyük görüntüle

16 Adet Afro Kadın Kafa Anahtarlık Süblimasyon Afro Kafa Şekli Anahtarlık Boşlukları

₺33.61

-29 %

₺47.99

Yeni ürün

Metal Türü Hiçbiri
Kaynak CN (menşei)
Marka Adı SayMakerLace. kgm

Süblimasyon kafa şekli Anahtarlık: 16 adet DIY süblimasyon boş Afrika kafa şekli Anahtarlık alacaksınız.DIY el sanatlarında farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olan ısı transfer teknolojisi ile bu boş anahtarlıkların yüzeyine çeşitli zarif desenler yazdırabilirsiniz.

Zarif tasarım: bizim Afrika kafa Anahtarlık boş kadın kafa şekli ve erkek kafa şekli gibi 4 zarif şekiller vardır.Onları zarif el sanatları olarak tasarlayabilir ve arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz.aile.

Yüksek kaliteli malzemeler: bu ısı transfer Anahtarlıkları Afro lady anahtarlıklar, hafif, sertliği yüksek, pürüzsüz, rahat ve solması kolay olmayan orta yoğunluklu suntadan (MDF) yapılmıştır.Kendiniz güzel desenler yapmak için çok uygundurlar.Ve her iki tarafta yazdırabilirsiniz.

Kullanımı kolay: MDF ısı transferi Anahtarlık taşınabilir bir boyuta sahiptir, taşıması ve kullanımı kolaydır; ve taşıma sırasında yüzeyin çizilmesini önlemek için, bu nedenle bu süblimasyon boş Anahtarlık yüzeyde koruyucu bir filme sahiptir, lütfen kullanmadan önce çıkarın.

100 % memnuniyet garantisi: ürünle ilgili herhangi bir sorunuz veya memnuniyetsizliğiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size en iyi çözümü sunacağız.Sizin memnuniyetiniz bizim ana husustur.

Etiketler: boş Anahtarlık, baş erkekler 16, yazıcı sublim, 16 kısa kadın, DIY Anahtarlık, mıknatıs halkası, pirinç o-ring, baş kadın 16, sublim, Anahtarlık için boş.

Bir değerlendirme yazın

16 Adet Afro Kadın Kafa Anahtarlık Süblimasyon Afro Kafa Şekli Anahtarlık Boşlukları

16 Adet Afro Kadın Kafa Anahtarlık Süblimasyon Afro Kafa Şekli Anahtarlık Boşlukları

Süblimasyon kafa şekli Anahtarlık: 16 adet DIY süblimasyon boş Afrika kafa şekli Anahtarlık alacaksınız.DIY el sanatlarında farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olan ısı transfer teknolojisi ile bu boş anahtarlıkların yüzeyine

İlgili ürünler