Yeni Reduced price! Sessiz sinyal Kalkanı çanta hafif taşınabilir sinyal engelleme kılıfı cüzdan Kılıf için cep telefonu araba Anahtarlık gizlilik koruma Daha büyük görüntüle

Sessiz sinyal Kalkanı çanta hafif taşınabilir sinyal engelleme kılıfı cüzdan Kılıf için cep telefonu araba Anahtarlık gizlilik koruma

₺28.50

-10 %

₺31.71

Yeni ürün

Verimlilik fonksiyonu 99.9%
Malzeme oxford kumaş
Malzeme Türü Deri
boyut about 19.7 * 10.1 * 1.5cm

Mermi Noktaları:

1、neden bir ihtiyacınız: bizim sinyal Kalkan çanta araba Anahtarlık arabanızı koruyabilirsiniz.Bu Anahtarlık koruyucusu, hırsızların anahtarlardan gelen sinyalleri çalmasını ve iletmesini önler, böylece İzinsiz girişi ve anahtarsız ateşleme hırsızlığını önler.

2、çoklu kullanım: bu sinyal kalkanı çantası, izleme ve radyasyonu önlemek ve Gizliliğinizi ve sağlığınızı korumak için cep telefonu sinyalini de engelleyebilir.Anahtarlık koruyucu kılıf, hamile kadınların radyasyondan korunması, kimlik kartlarının, banka kartlarının vb.depolanması için de kullanılabilir.

3、hafif ve esnek: yükseltilmiş su geçirmez malzeme seyahat çantası daha hafif yapar, ve asılı braketi taşımak için daha kolay hale getirir.İç katmandaki Gümüş tabaka sinyali engeller ve tüm dış parçalar çift yuvalı bir yapıya sahiptir.Anahtar kartları, Wi-Fi kartlarını ve diğer küçük cihazları tüm kablosuz sinyallerden koruyun.

4、çift katmanlı: cep telefonu dış katmana eklendiğinde, cep telefonunun radyasyonunu etkili bir şekilde azaltabilir ve cep telefonunun kullanımını etkilemez.Cep telefonu iç tabakaya eklendiğinde, kasayı kapatın, sadece radyasyonu önlemekle kalmaz, aynı zamanda cep telefonu sinyalini de korur, böylece cep telefonu "Uyku" durumundadır.Yabancılar, telefona cevap vermemek ve tacizi önlemek için utançtan kaçınarak geçemezler.

5、RFID Kart koruyucu: çanta, eklenebilecek tüm cihazların tüm sinyallerini engelleyebilir.Gelişmiş RFID ekleme teknolojisini kullanarak, bilgisayar korsanları ve hırsızlar artık kişisel bilgilerinizi tarayamaz!Telefonunuzun GPS İzleme sinyalini engelleyerek gizliliğinizi koruyun.Araba anahtarından gelen sinyali engelleyerek aracınızın güvenli olduğundan emin olun.

Özellikler:

Akıllı kart çip teknolojisini 10 kHz-30 GHz aralığında RFID okuyucu korsanlarından korur.

İç tabaka sinyalleri engeller, dış Oxford kumaşın siyah tabakası bloğun sinyalini sabitlemek için normal bir kutu olarak kullanılabilir.

Kimlik kartı, banka kartı ve IC manyetizma kartı çantaya konabilir, manyetizma kaybını ve bilgi sızıntısını önleyebilir.

Telefona cevap vermek istemiyorsanız, telefonu çantanın cebine koyabilir ve kapatabilirsiniz, daha sonra telefonun bağlantısı kesilecektir.

Bu çanta, izlemeyi önlemek, gizliliğinizi korumak için cep telefonunun GPS sinyalini de engelleyebilir.

Araç güvenlik sisteminizin saldırıya uğradığından emin olun.

Araba anahtarı, akıllı telefonlar, kimlik kartı, banka kartı vb.Için uygundur.

Özellikler:

Tipi: Sinyal Engelleme Çantası

Malzeme: oxford kumaş

Miktar: 1 adet

Öğe renk: Siyah

Dikkat yoğunluğu: 90Db

Verimlilik fonksiyonu: 99.9%

Iç boyutu: yaklaşık 18 * 9 cm / 7.09 * 3.54"

Boyutu: yaklaşık 19.7 * 10.1 * 1.5 cm / 7.8 * 3.9 * 0.6 "(L * G * Y)

Ambalaj Listesi:

1 * Sinyal Engelleme Çantası

Etiketler: jammer telefon, araba anahtarı kapağı sinyal engelleme, jammers telefon, radyo sinyal jammers, sinyal engelleme büyük çanta, cadilac cts, hücre jammer, kilit sinyali, 5g telefon kılıfı, taşınabilir sinyal jammers.

Bir değerlendirme yazın

Sessiz sinyal Kalkanı çanta hafif taşınabilir sinyal engelleme kılıfı cüzdan Kılıf için cep telefonu araba Anahtarlık gizlilik koruma

Sessiz sinyal Kalkanı çanta hafif taşınabilir sinyal engelleme kılıfı cüzdan Kılıf için cep telefonu araba Anahtarlık gizlilik koruma

Mermi Noktaları: 1、neden bir ihtiyacınız: bizim sinyal Kalkan çanta araba Anahtarlık arabanızı koruyabilirsiniz.Bu Anahtarlık koruyucusu, hırsızların anahtarlardan gelen sinyalleri çalmasını ve iletmesini önler, böylece İzinsiz girişi

İlgili ürünler