Yeni Reduced price! 98VF Akülü Elektrikli budama makası ile 2 adet yedekleme şarj edilebilir lityum pil ağaç dalı Pruner 30mm Daha büyük görüntüle

98VF Akülü Elektrikli budama makası ile 2 adet yedekleme şarj edilebilir lityum pil ağaç dalı Pruner 30mm

₺615.05

-29 %

₺866.27

Yeni ürün

3 akülü budama makası
Kaynak CN (menşei)
4 Electric Pruning Shears
Özellik Kaymaz Kavrama
6 ağaç düzelticiler
Marka Adı ANENGCOMMENT
Malzeme Fiberglas
Budama Aracı Tipi Bahçe Makası
Bitirme Kaplı Değil
Model Numarası bitki kafes bağlayıcı klip
1 ağaç pruner
Pruner Tipi ÖRSLÜ
Sertifika CE
5 bahçe budama makası
2 profesyonel elektrikli pruner

Özellikler:

*1. Keskin ve güçlü güç: elektrikli budama makası benimser gelişmiş SK5 yüksek karbon çelik, çok güçlü ve dayanıklı.Ve fırçasız tarafından desteklenmektedir motor.It son derece keskin ve dayanıklıdır, bu da 30 mm kalınlığında sert dalları kesmeyi kolaylaştırır.Ayrıca servis ömrü geleneksel bir fırça motorunun 3 ila 5 katıdır.

*2. Taşınabilir ve çaba tasarrufu: elektrikli budama makası, gelişmiş bilimsel özelliklere sahip tutucu konumunu, Üçgen kuvvet konumunu ve yumuşak kauçuk kaplamayı tasarlar ergonomics.It bu, budayıcımızla sürekli olarak bahçe işlerinin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.Bu tasarım, makasları yaralı elleri ve artrit elleri olan insanlar için harika bir yardımcı yapar.Ayrıca, yüksek yoğunluklu emeği olan kişilerin tekrarlayan hareket yaralanmalarını önleyin.

*3. Uzun pil ömrü, 3-4 saat sürekli kullanım, 2 saat Hızlı şarj.

*4. Taşınabilir ergonomik tasarım: makaslar darbeye dayanıklı, kaymaz, ergonomik tasarıma sahiptir, böylece makaslar uzun süre kullanılabilir.

*5. Geniş uygulamalar: profesyonel akülü makaslar bahçeler her türlü için uygundur, Parklar, çiftlikleri, Karayolları, büyük meralar, peyzaj, meyve bahçeleri, seralar, kesme üzüm, Saksı Bitkileri, ağaçlar, vb.

Özellik:

Lityum pil kapasitesi: 1.5 AH

Şarj giriş gerilimi: 110-240 V

Pil şarj süresi: 2-3 H

Pil çalışma süresi: 3-4 H

Anma gücü: 150 W

Maksimum güç: 600 W

Çalışma ortamı sıcaklığı: -10°C-65°C

Parmaklıklar:

Akülü Budama Makası * 1

Lityum Pil * 2

Anahtarı Aracı * 2

Şarj Adaptörü * 1

1 manuel *

Notlar:

1.Öğenin gerçek rengi, monitörünüzün parlaklığı ve ışık parlaklığı gibi birçok faktörün neden olduğu web sitesinde gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir.

2.Lütfen veriler için hafif manuel ölçüm sapmasına izin verin.

Etiketler: bahçe pruner, Pil Fişi, şube budama araçları, l elektrikli budama makası, Pruner, pil makas, pil anahtarı, şube kesici, estigeras electric pruning shears, pil budama makası.

Bir değerlendirme yazın

98VF Akülü Elektrikli budama makası ile 2 adet yedekleme şarj edilebilir lityum pil ağaç dalı Pruner 30mm

98VF Akülü Elektrikli budama makası ile 2 adet yedekleme şarj edilebilir lityum pil ağaç dalı Pruner 30mm

Özellikler: *1. Keskin ve güçlü güç: elektrikli budama makası benimser gelişmiş SK5 yüksek karbon çelik, çok güçlü ve dayanıklı.Ve fırçasız tarafından desteklenmektedir motor.It son derece keskin ve dayanıklıdır, bu da 30 mm kalınlığında

İlgili ürünler